Продукти в каталога: 26 580. Регистрирани фирми: 0

( Футбол свят )САШО МЛАДЕНОВ ИГРА ЦЯЛ МАЧ ПРИ ЗАГУБА НА ТОМ

Статията е добавена на 11.09.2008 г.Изпрати статията на приятел Изпрати на приятел Принтиране на статията Принтирай страницата

САШО МЛАДЕНОВ ИГРА ЦЯЛ МАЧ ПРИ ЗАГУБА НА ТОМ

17 март 2007 16:59
: A | A | A |
Синът на новия старши треньор на ЦСКА - Александър Младенов, игра 90 минути при загубата с 0:2 за своя Том (Томск) от Москва в мач от втори кръг на първенството на Русия.

Въпреки отличните си изяви през второто полувреме на двубоя българинът не съумя да се разпише във вратата на столичани.

Младенов изпусна да отбележи в 73-та минута когато получи топката в наказателното поле, но не успя да отиграе по най-добрия начин.

И двете попадения за домакините бяха дело на Адамов в 6-та и 29-та минута.

В друга среща от първенството на Русия Спартак Налчик и Криля Советов не успяха да излъчат победител и завършиха 0:0.

По-рано през деня Химки победи Кубан с 1:0.